URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: none
mr: काहीच नाही

en: Block
mr: भाग

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित
