URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: none
nl: geen

en: Block
nl: Blok

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Switch
nl: Omschakelen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren
