URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: none
oc: pas cap

en: Block
oc: Blòt

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Leave blank for %anonymous.
oc: Daissatz void per %anonymous.

en: Switch
oc: Cambiar

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar
