URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: none
fa: هیچ

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: لغونشر
