URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: none
ro: nimic

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Leave blank for %anonymous.
ro: Lăsați liber pentru %anonymous.

en: Switch
ro: Comută

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea
