Url Redirect (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Other
cy: Arall

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
cy: Mae llwybr '@link_path' un ai'n annilys neu nid oes gennych fynediad ato.

en: Delete link
cy: Dileu dolen

en: Edit link
cy: Golygu dolen
