Url Redirect (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: Other
nn: Andre

en: Role
nn: Rolle

en: Users
nn: Brukarar

en: Delete link
nn: Slett lenke
