Url Redirect (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ
