Url Redirect (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: User
ast: Usuariu

en: Other
ast: Otru

en: Role
ast: Rol

en: Users
ast: Usuarios
