Url Redirect (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
