Url Redirect (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: User
be: Карыстальнік

en: Roles
be: Ролі

en: Other
be: Іншыя

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Сцежка '@link_path' або памылковая, або вы не маеце дасягу да яе.

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку
