Url Redirect (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Save
es: Guardar

en: Path
es: Ruta

en: User
es: Usuario

en: Other
es: Otro(s)

en: Role
es: Rol

en: Users
es: Usuarios

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
es: La ruta '@link_path' es inválida o usted no tiene acceso a ella.

en: Delete link
es: Enlace de borrado

en: Edit link
es: Enlace de edición
