Url Redirect (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: User
he: משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Other
he: אחר

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הנתיב '@link_path' אינו חוקי או שאין לך גישה אליו.

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור
