Url Redirect (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Save
it: Salva

en: Path
it: Percorso

en: User
it: Utente

en: Roles
it: Ruoli

en: Other
it: Altro

en: Role
it: Ruolo

en: Users
it: Utenti

en: Delete link
it: Link elimina

en: Edit link
it: Link modifica
