Url Redirect (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
