urlrouter (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Add
ar: إضافة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات
