urlrouter (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Add
ast: Amestar

en: Filter
ast: Filtru

en: Save Changes
ast: Guardar cambeos
