urlrouter (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Add
cs: Přidat

en: Source URL
cs: URL zdroje

en: Filter
cs: Filtr

en: Save Changes
cs: Změny uloženy
