urlrouter (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Source URL
cy: Ffynhonnell yr URL

en: Filter
cy: Hidlydd
