urlrouter (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Reset
da: Gendan

en: Add
da: Tilføj

en: Source URL
da: Kilde-URL

en: Save Changes
da: Gem ændringer

en: Delete Selected
da: Slet valgte
