urlrouter (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Add
fr: Ajouter

en: Source URL
fr: URL source

en: Filter
fr: Filtrer

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Delete Selected
fr: Supprimer la sélection
