urlrouter (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Add
gl: Engadir

en: Source URL
gl: URL fonte

en: Filter
gl: Filtro

en: Save Changes
gl: Gardar os Cambios
