urlrouter (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Reset
hr: Poništi

en: Add
hr: Dodaj

en: Filter
hr: Pročisti

en: Save Changes
hr: Spremi promjene
