urlrouter (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Source URL
hu: Forrás webcím

en: Filter
hu: Szűrő

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Delete Selected
hu: Kiválasztottak törlése

en: @plural !list deleted.
hu: @plural !list törölve.

en: @plural !list updated.
hu: @plural !list frissítve.
