urlrouter (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Reset
is: Endursetja

en: Add
is: Bæta við

en: Filter
is: Sía

en: Save Changes
is: Vista breytingar
