urlrouter (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Reset
it: Ripristina

en: Add
it: Aggiungi

en: Source URL
it: URL Sorgente

en: Filter
it: Filtra

en: Save Changes
it: Salva le modifiche

en: Delete Selected
it: Elimina i selezionati
