urlrouter (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Filter
km: តម្រង

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ
