urlrouter (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Add
lv: Pievienot

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas
