urlrouter (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Filter
mr: गाळणी

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
