urlrouter (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Source URL
nl: Bron-URL

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Delete Selected
nl: Verwijder geselecteerde
