urlrouter (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Add
oc: Apondre

en: Filter
oc: Filtrar

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments
