urlrouter (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Reset
pl: Resetuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Source URL
pl: Adres URL źródła

en: Filter
pl: Filtr

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Delete Selected
pl: Usuń zaznaczone
