urlrouter (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Reset
ru: Сбросить

en: Add
ru: Добавить

en: Source URL
ru: Источник

en: Filter
ru: Фильтр

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Delete Selected
ru: Удалить отмеченное
