urlrouter (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Add
tr: Ekle

en: Source URL
tr: Kaynak URL

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Delete Selected
tr: Seçilenleri Sil
