urlrouter (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Source URL
ug: مەنبەURL

en: Filter
ug: سۈزۈش
