urlrouter (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Add
vi: Thêm

en: Source URL
vi: URL nguồn

en: Filter
vi: Lọc

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi
