urlrouter (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Add
ar: إضافة

en: Source URL
ar: مسار المصدر

en: Filter
ar: تصفية

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Delete Selected
ar: حذف المحدد
