urlrouter (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Add
ca: Afegeix

en: Source URL
ca: URL d'origen

en: Filter
ca: Filtra

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: Delete Selected
ca: Elimina la selecció
