urlrouter (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Reset
fi: Palauta

en: Add
fi: Lisää

en: Source URL
fi: Lähde verkko-osoite

en: Filter
fi: Suodatus

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset
