urlrouter (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Reset
he: איתחול

en: Add
he: הוספה

en: Source URL
he: URL מאובטח

en: Filter
he: סינון
