urlrouter (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Reset
ja: リセット

en: Add
ja: 追加

en: Filter
ja: フィルター

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Delete Selected
ja: 選択したものを削除
