urlrouter (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्
