urlrouter (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Reset
ro: Resetează

en: Add
ro: Adaugă

en: Source URL
ro: URL sursă

en: Filter
ro: Filtru

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări
