urlrouter (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Reset
sv: Återställ

en: Add
sv: Lägg till

en: Source URL
sv: Källa till webbadress

en: Filter
sv: Filtrera

en: Save Changes
sv: Spara ändringar
