urlrouter (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Add
ta: சேர்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி
