urlrouter (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Reset
uk: Скинути

en: Add
uk: Додати

en: Source URL
uk: URL джерела

en: Filter
uk: Фільтр

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Delete Selected
uk: Вилучити вибрані
