User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ
