User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Role
ast: Rol
