User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Role
bg: Роля

en: and
bg: и
