User Access Timeslot (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Role
bs: Uloga

en: and
bs: i
